مؤسسه فرهنگی هنری مسبحون سحر
آیت الله امامی کاشانی

IMAGE

سلام من را به بچه های مؤسسه مسبحون برسانید و بگویید برای فعالیت های شما دعای خیر می کنم.

موسسه فرهنگی هنری مسبحون سحر
حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات

IMAGE

این رویکردی که عزیزان درمؤسسه فرهنگی هنری مسبحون به عنوان برنامه کاری خود اتخا ذ کرده اند انتخاب بسیار خوبی است حجت الاسلام علوی  در جلسه ای که با حضورمدیر عامل و معاونت های مؤسسه برگزار شد در مورد استفاده از ظرفیت جوانان در کارهای فرهنگی گفتند : امام صادق (ع) در جمعی از یاران و اصحاب توصیه می فرمودند:که یکی ازیارانشان در بصره...

اوقات شرعی

کد خبر :64
منتشر شده در شنبه, 09 آذر 1392
صفحه نخست » صفحه اول

مؤسسه فرهنگی هنری مسبحون سحر

دیدار رییس سازمان بسیج عشایری کشور با مدیر عامل

سردار جمشیدی: امادگی داریم که به حول قوه الهی با این موسسه همکاری های تنگاتنگی داشته باشیم چه در بحث مسائل فرهنگی درجامعه عشایر و اقوام ایرانی و چه در بحث مسائل اجتماعی و مسائلی که موسسه میتواند در آن حوزه نقش ایفا کند .

رییس سازمان بسیج عشایری با حضور در موسسه فرهنگی هنری مسبحون سحر با مدیر عامل موسسه دیدار و گفت و گو کرد. سردار جمشیدی با توجه به نقش عشایر و اقوام در ثبات کشور گفت :در گذشته دور تا قبل از انقلاب اسلامی در تعیین حکومت ها عشایر نقش ویژه ای داشته اند و بیشترین قدرت خان و خانی هم در اختیار عشایر بوده است و جابه به جایی بعضی از حکومتها توسط سران عشایر صورت می گرفت و حقیقتاً نقش تعیین کننده ای را ایفا کرده اند و همانطورکه در حیات سیاسی خود با دشمنان خارجی در مقابله و مجاهده بودند نوعا با حکومت های جاعل داخلی نیز در ستیز بوده اند و نمونه عینی آن در مقابله با نظام ستم شاهی پهلوی است که جای جای سکونت های عشایر صحنه های درگیری با رژیم پهلوی بوده است ودر بسیاری از این جنگ ها نیز عشایر قالب شده اند وی افزود در جمهوری اسلامی هم از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی عشایر یک پارچه در جهت پیروی از امام و نهضت حضرت امام (ره) بوده اند و حتی تا جایی این نقش ارزنده و پویا است که در آغاز نهضت که خیلی فشار ها بر امام سنگین می شود عده ای از نزدیکان به امام رجوع می کنندو میگویند که اگر فشارهای رژیم بیشتر شد چه کار کنیم امام می فرمایند عشایر را داریم و به عشایر پناه می بریم. رییس سازمان بسیج عشایری افزود:در دوران پیروزی انقلاب اسلامی در حقیقیت در بسیاری از شهرهای ایران حضور و آمادگی عشایر برای مقابله جدی و مقابله مسلحانه بساط بسیاری از حکومت نظامی ها را برچید و در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم ،در جهت ثبات سیاسی نظام جمهوری اسلامی ،که ثبات سیاسی نماد آن حضور و شرکت در انتخابات است که همیشه در همه انتخابات گذشته حضور عشایری نه حداکثری بلکه حضوری صد در صدی بوده است و در این حضور انتخابی هوشمندانه داشته اند که به حول قوه الهی در انتخابات 24 خرداد هم این اتفاق یک بار دیگر رخ خواهددادو صحنه پرشور و هیجانی و با ثبات عشایر یک بار دیگر در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد.

دیدار رییس سازمان بسیج عشایری کشور با مدیر عامل

سردار جمشیدی درباره نقش موسسه مسبحون در پیوند بین اقوام وهمبستگی بیشتر بین اقوام گفت: الحمدا... از فرایند کاری که بر اساس ماموریت های موسسه دیدم و برنامه هایی که الان در دست اجرا است نقش موسسه نقش ارزنده ای است ما هم امادگی داریم که به حول قوه الهی با این موسسه همکاری های تنگاتنگی داشته باشیم چه در بحث مسائل فرهنگی درجامعه عشایر و اقوام ایرانی و چه در بحث مسائل اجتماعی و مسائلی که موسسه میتواند در آن حوزه نقش ایفا کننده ای داشته باشد رییس سازمان بسیج عشایری افزود :اقوام ایرانی در حقیقت به دلیل گرایشهای دو طرفه نظام جمهوری اسلامی به عدالت اجتماعی و علقه های های اقوام به آموزه های دینی که این علقه دوطرفه باعث اعتماد شده و در در بعضی از مناسبت ها اقوام ایرانی نماد انسجام ملی ایران را به صحنه نمایش میگذارند و امروز الحمدا... این هم گرایی اقوام ملی در سراسر کشور نشان دهنده این است که اقوام باعث قدرت ملی –وحدت ملی وانسجام ملی است و الحمدا... امروزه در بهترین شرایط در این همگرایی ملی هستیم. وی در پایان به افزایش هر چه بیشتر برنامه فرهنگی و اجتماعی برای وحدت اقوام تاکید کرد.

دیدار رییس سازمان بسیج عشایری کشور با مدیر عاملبازدید از صفحه اول  پست الکترونیک ارسال یه دوستان | چاپ | نسخه چاپی
Bookmark and Share


نظر خود را بیان کنید

0
قوانین و مقررات.

نظرات

  • نظری ارسال نشده است

سخن روز


« إِذا تَمَّ الْعَقْلُ نَقَصَ الْكَلامُ.»

چون خرد كمال گيرد، گفتار نقصان پذيرد.(حضرت امیر علیه السلام)

بخش کاربری

ورود به پرتال کاربری موسسه